Gitarowy system bezprzewodowy NUX B-5RC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NUX
  • Kod producenta: 6936257207463
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • 649,00 zł
  • szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Czas uwolnić się od kabli i doświadczyć zupełnie nowego poziomu bezprzewodowej wolności dzięki systemowi bezprzewodowemu NUX B-5RC.

Ulepszony za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych NUX i udoskonalonego algorytmu, B-5RC doskonale pasuje do wszystkich typów gitar elektrycznych, akustyczno-elektrycznych, basowych i ukulele, bez względu na to, czy posiadają aktywne czy pasywne, piezoelektryczne czy magnetyczne przetworniki.

Urządzenie zapewnia niezwykłą, 24-bitową jakość dźwięku, prostą obsługę typu ” plug in and play”, super niską latencję (<5 ms) i solidny sygnał na odległość do 30 metrów w odpowiednich warunkach.

B-5RC dostarczany jest również z przenośnym Power Case, aby zapewnić ciągłe ładowanie jednostek bezprzewodowych – idealne rozwiązanie, gdy jesteś w trasie.

Ciesz się, graj i dawaj czadu!

Wysokiej jakości dźwięk

Nadawanie 2.4 Ghz

B-5RC Wireless przekazuje sygnał w zakresie częstotliwości 2,4 GHz. To globalny, wolny od zakłóceń zakres nadawania, z którego możesz korzystać wszędzie bez zakłóceń sygnału.

Dzięki 24-bitowej jakości dźwięku 44,1 kHz nigdy nie odczujesz niepożądanej degradacji brzmienia.

Automatyczne ustawienia

Automatyczne parowanie

 

Odtwarzacz video
 
 
00:00
 
00:08
 
 

 

Każda para NUX B-5RC posiada unikalny system szybkiego parowania. Wystarczy przytrzymać przycisk zasilania, aby włączyć oba urządzenia, podłączyć nadajnik do swojego instrumentu, a odbiornik do wzmacniacza (lub efektu, interfejsu audio i innych) i system jest gotowy do gry!

Co więcej, posiada również przydatną funkcję MUTE; wystarczy krótko kliknąć przycisk POWER nadajnika, gdy chcesz przerwać swoją grę na chwilę.

Duża odległość i niska latencja

Nowy poziom bezprzewodowej wolności

NUX B-5RC oferuje zasięg 30 metrów line-of-sight (zależny od warunków otoczenia) i dostarcza sygnał z nadajnika do odbiornika w mniej niż 5 milisekund. 

Dostępna jest także opcjonalna symulacja barwy kabla – dzięki temu brzmienie jest równie naturalne jak podczas używania wysokiej jakości kabla.

 

Odtwarzacz video
 
 
00:00
 
00:06
 
 

 

Idealny do każdego stylu

Pełna kompatybilność

System bezprzewodowy NUX B-5RC doskonale współpracuje z aktywną/pasywną gitarą elektryczną i basową oraz gitarami akustyczno-elektrycznymi z przetwornikiem piezoelektrycznym lub magnetycznym.
Sygnał jest krystalicznie czysty.

Ponadto kompaktowa i lekka konstrukcja pozwala na wygodną grę na każdym rodzaju korpusu gitary czy basu, także na gitarach akustycznych i ukulele.

Wytrzymała bateria i futerał ładujący

Zawsze naładowany, zawsze nastrojony

Dzięki wbudowanej w B-5RC wytrzymałej baterii możesz grać do 4 godzin non-stop. Urządzenie posiada również tryb automatycznego uśpienia, który pozwala oszczędzać baterię – m.in. system automatycznie wyłącza się po 10 minutach bez grania.

Dla koncertujących muzyków doskonałym rozwiązaniem jest B-5RC Power Case. Ta przenośna stacja ładowania zapewnia do 15 godzin pracy na baterii i może naładować system około 3 razy.